Magic under siege
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ingenua. - Pagina 5 Harry-15
Welcome to Magic Under Siege! Este un forum rpg , dedicat cartii Harry Potter scrisa de J. K. Rowling.Vrem ca , comunitatea noastra sa fie mai mare cu ajutorul vostru.Intra alaturi de alti "elevi " "profesori " in lumea magica dedicata voua.Speram sa ne ajuti sa avem o comunitate mai mare si fericita.Te asteptam cu drag si pe tine alaturi de noi. Echipa Magic Under Siege
Ingenua. - Pagina 5 Helena12
Administratori
Ingenua. - Pagina 5 Olivia13
Moderators
Ingenua. - Pagina 5 072cap10
Ingenua. - Pagina 5 Harry-16
forum gratuit

Ingenua. - Pagina 5 27174610
Ingenua. - Pagina 5 Backgr23
0 puncte
Ingenua. - Pagina 5 Backgr24
0 puncte
Ingenua. - Pagina 5 Backgr25
0 puncte
Ingenua. - Pagina 5 Backgr26
0 puncte
Ingenua. - Pagina 5 27-the10

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Ingenua.

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos  Mesaj [Pagina 5 din 5]

101Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Mier Noi 02, 2011 11:19 am

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

Am negat repede,nu voiam sa fac asta,nu voiam sa opresc nimic,il voiam pe el si nimic altceva. Nu imi pasa mie de lumanarele muzicuta sau sampanie servinta inainte,pentru mine conteaza doar sentimentul nu si decorul,putea sa se intample aici,intro cabana darapanata,sau chiar intr-o camaruta de hotel,ca nu imi pasa,de tot ce tineam cont erau doar sentimentele noastre. Ma iubea si il iubeam ce mai conta altceva?
-NU vreau sa ma opresc Chris,nu m-as oprii pentru nimic in lume.
Am spus si mi-am lins buza care ma ustura deja,insa nu imi pasa il voiam pe el si deja ma pierdeam in privirea lui intunecata si ma pierdeam si mai mult decat era cazul.
De data asta am preluat eu initiativa si m-am apropiat de chipul lui sarutand pe rand,intai ambii obraji apoi ploapele lui care se inchisera spoi barbia lui usor nerasa,ajungand apoi la buzele lui atat de apetisante.

102Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Mier Noi 02, 2011 11:27 am

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

Ii raspunse la sarut , plimbandu-si usor mana pe piciorul ei , spre abdomen.Intr-un fel vroia sa se opreasca , pentru ca stia ca va fi dureros pentru ea si patise destul de ziua de azi , dar daca ea era atat de sigura , atunci cine era el sa o opreasca?
Cobori din nou cu saruturile pe gatul ei , mana lui ridicandu-i incet tricoul si zambind usor.O vroia stia asta , se putea citi ardoarea in ochii lui , dar doar pe jumatate si doar daca erai atent , pentru ca isi ascundea foarte bine sentimentele si nu se deschise cu totul in fata ei , doar pe o parte.
Degetele lui , usor reci se plimbau pe abdomenul ei cald facandu-l sa se simta bine , defapt excelent in acel moment.

103Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Mier Noi 02, 2011 11:56 am

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

Nu inceta sa ma innebuneasca,descoperise deja locul care ma facea sa innebunesc si profita de asta,nu era corect. Am reusit sa imi incrucisez picioarele dupa spatele lui si am ignit cand ma musca de gat. Ahh era atat de dur de pervers si de dragastos in acelasi timp incat ma facea sa ma pierd.
Eram a lui asta era clar,nu incapea indoiala de asta,voiam sa o fac in seara asta si nimeni nu imi va schimba parerea.
Mi-am bagat mainile pe sub tricoul lui si i-am mangaiat spatele fin incercand sa nu ma pierd printre valurile placerii care veneau in continuitate. Era ceva cu care nu puteam sa tin pasul,insa imi placea,imi placea la nebunie.

104Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Mier Noi 02, 2011 12:03 pm

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

Isi dadu tricoul jos , lasandu-si corpul bine lucract la vedere.Era un narcisist innascut si asta nu se va schimba niciodata pentru nimic in lume.Ii dadu si ei tricoul jos , sarutandu-i pieptul si coborand spre abdomen zambind.Isi trecea uneori si limba peste locurile sarutate , vrand sa o faca sa se simta bine.
Era atat de firava acolo in fata lui inocenta , ii stia toate punctele sensibile din prima clipa cand incepu sa o sarute.Avea acel ceva ce il facea sa isi dea seama ce ii placea sau in cazul ei ce ii va placea cand o vor face pe bune nu doar saruturi.Stia cum sa o faca sa se simta bine si ii conevenea si lui acest lucru , cat timp ea se va simti bine , alaturi de el.

105Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Mier Noi 02, 2011 12:27 pm

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

Mi-am arcuit spatele gemand efectiv de placere,era ceva ce se simtea perfect,atat de perfect incat mi-e teama sa nu fie un vis.
Insa nu era,era prea real acea limba ce isi facea de cap pe corpul meu,si faptul ca barbia sa usor nerasa imi zagaria pielea trimitand valuri de placere prin corpul meu.
Mi-am plantat mainile in parul lui si am tras de el arcuindu-mi mai mult spatele. Nu ma voi obisnuii niciodata cu senzatia asta era atat de unica,atat de perfecta.
-Ahhh...
Mi-am muscat din nou buzele incercand sa imi tin cuvintele si tipetele pentru mine,insa era prea mult,prea multa placere,si nu imi puteam tine in frau instinctele. Era fenomnal ce putea sa faca din mine,ce putea sa scoata de la mine.

106Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Mier Noi 02, 2011 12:34 pm

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

Zambi cand ii auzi gemetele.Ii placea , il excita pur si simplu .Ii desfacu incet pantalonii , scapand-o de ei si de sutien la fel.Incepu s ii sarute sanii , lingandu-i muscandu-i sfarcul zambind in sinea lui , in timp ce mana lui se plimba usor pe piciorul ei , spre locul ei intim.Putea da inapoi daca vroia , dar acum se oprea cam greu si nici nu vroia acest lucru.
Ofta in sinea lui , auzindu-i gemetele si facandu-l sa se simta bine.Isi facea treaba bine inseamna , daca fata gemea deja si asta doar ii dadea un surplus egoului sau si asa destul de imens.

107Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Mier Noi 02, 2011 1:02 pm

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

Eram deja in extaz si nu stiam daca se poate mai mult,placerea continua sa vina in valuri si eu nu stiam daca avea s e mai opreasca. Defapt nu voiam sa se mai opreasca insa era intrat de exicatata si probabil si uda incat ma facea sa imi pierd mintile. Sa imi pierd mintile la propriu.
Trebuia sa fac si eu ceva,altfel aveam sa innebunesc cat de curand,asa ca l-am tras de par spre mine si i-am zambit pervers.
I-am lins buza de jos apoi mi-am bagat limba in gura lui initiind un sarut salbatic,un sarut care mie imi placea la nebunie. Mi-am plimbat mainile pe spatele lui si am simtit cum ma incalzesc si mai tare.
Dumnezeule,il voiam si asta acum!

108Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Vin Noi 04, 2011 12:46 pm

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

Ajunse cu degetele in zona ei intima si zambi in sinea lui.Ii raspunse la sarut , limbile lor duelandu-se, dar nici una nu avea cum sa castige.Ii era din ce in ce mai cald si asta doar din cauza ei.Degele lui ii mangaiau zona intima si era uda si excitata ii convenea acest lucru inca chiar la nebunie .Il excita si pe el cu atat mai mult.
O musca usor de buza , trecandu-si apoi limba peste locul muscat si cobori din nou pe gatul lui.Isi trecea limba pe fiecare particica din corpul ei .Se simtea ca intr-un vis , dar era mult prea real si asta il facea sa se simta mult mai bine.

109Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Dum Noi 06, 2011 11:05 am

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

Ma innebunea efectiv ma innebunea,iar faptul ca mainile lui isi faceau de cap acolo jos muscandu-mi buza apoi coborand pe gat,era deja prea mult,mult prea mult.
-Ahh nu mai suport,te vreau si te vreau acum.
Am spus in timp ce mainile mele se strangeau mai mult in parul sa ca abansoul. Se simtea absolut fenomenal,iar faptul ca il iubeam amplifica de zece ori totul.
Era pur si simplu perfect si nu aveam de gand sa las ca asta sa se intrerupa sau sa nu merg pana la capat,eram hotarata pana in strafundurile corpului meu. Il voiam.

110Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Dum Noi 06, 2011 11:26 am

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

Chicoti malefic cand o auzi.Ii placea ce auzea , dar ceva din el il facea sa se simta mult mai bine ca era cu ea si asta era tot ce conta.Isi dadu blugii si boxerii jos , scapanad-o si pe tanara de lenjeria intima si o patrunse incet impleticindu-si degetele cu ale ei sarutand-o incet pe gat.
Se misca incet , incercand sa o faca sa se simta bine si sa nu ii mai provoace atat de multa durere.Isi misca mana libera pe corpul ei , vrand sa fie special totul , prima data era cel mai special moment asa ca el vroia sa o faca sa se simta mult mai bine de atat.

111Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Dum Noi 06, 2011 12:01 pm

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

Am strans cearsaful cu mana libera si am gafait cand se impinse in mine,am simtit o mica ruptura acolo si mi-am muscat buzele lasandu-mi capul pe spate gatul fiindu-mi incordat se simtea o mica usturime si totusi se simte atat de bine in acelasi timp. Am scancit cand incepu sa se miste incet in mine si mi-am strans mai tare degetele lui,era atat de bine incat ma facea sa cred ca am ajuns in rai.
Incepeam sa simt pura placere desi intr-o mica masura inca mai exista acea durere usturatoare insa nu imi pasa,tot ce voiam era sa il simt pe el.
Mi-am incrucisat strans picioarele de talia lui permitandu-i sa ma patrunda mai adanc si am gemut incordandu-mi si mai mult gatul. Asta era atat...atat de extaz,atat de aproape de raiul meu personal.

112Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Dum Noi 06, 2011 12:08 pm

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

-relaxeaza-ti corpul iubito .ii sopti la urehce.
Continua sa o patrunda calm si relaxat , srutandu-i incet gatul incercand sa o faca sa se relaxeze.Se simtea excelent langa ea , nu vroia sa intre mai adanc , momentan ramase la acelasi nivel stiind ca prima data e mai bine asa decat sa o doara mai rau.
Continua sa o sarute pe gat incet , mana lui pozitionandu-se perfect pe abdomenul ei facandu-l sa se simta implinit,

113Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Dum Noi 06, 2011 12:22 pm

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

Gem incet cand imi saruta gatul si simt cum incet incet incep sa ma relaxez,cum corpul meu incepe sa se obisnuiasca cu senzatia.
Ma simteam atat de bine langa el,atat de implinita,atat de fericita. Il iubeam atat de mult incat as fi facut crima pentru el. Era viata mea,era lumina mea,daca el pleca acum eu nu deveneam decat o umbra pamantului,deveneam un nimic bun de aruncat la gunoi.
-Te iubesc Chris.
Am gafait eu cand mi-am dus mana in parul lui,il priveam in ochi,acei ochi intunecati ce imi placusera inca din prima clipa,si vedeam ca si el era fericit,vedeam asta si ma facea sa ma simt bine,ma facea sa ma simt in al noualea cer.

114Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Dum Noi 06, 2011 12:29 pm

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

-Si eu , te iubesc atat de mult ca nimeni nu te va lua de langa mine.sopti sarutand-o.
Mari putin ritmul , intrand mai adanc si simtindu-se in al noulea cer.Ofta de placere , continuand sa o patrunda marind incet incet ritmul limba lui jucandu-se cu limba ei facandu-l sa se simta din ce in ce mai bine.
Nu stia cum de o iubea atat de mult , dar nici nu mai conta.Tot ce conta in acel moment era ca era langa el si asa va fi pentru totdeauna nu va lasa pe nimeni sa se atinga de ea sa o raneasca.

115Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Dum Noi 06, 2011 12:45 pm

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

Mi-am muscat buzele strangandu-mi mai mult picioarele in jurul lui. Asta se simtea extrem de bine,asta se simtea divin.
Am scancit in gura lui cand marii ritmul si l-am muscat de buza pana cand am simtit sangele lui sarat pe limba mea.
Mi-am desprins buzeele de ale lui nu inainte de ai suge usor pervers sangele de pe buze,apoi mi-am dus o mana pe pieptul lui lucrat plimband-o de sus in jos in timp ce el continua sa se miste in mine. Era innebunitor.
Am gafait din nou si din nou pana cand am simtit un val imens de placere,un val ce mi-a strabatut intreg corpul ca un curent de douasute douazeci de volti. M-am relaxat total si mi-am inchis ochii fusese divin,al dracului de divin.

116Ingenua. - Pagina 5 Empty Re: Ingenua. Lun Noi 07, 2011 8:36 am

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

Icni incet cand isi simti propriul sange , dar zambi usor.Mari putin ritmul , intrand mai adanc in ea gemand apoi iesind si trantindu-se pe pat langa ea.O trase in bratele lui , tragand peste ei patura si incercnd sa respire normal , dar nu prea ii iesea.
Chiar daca era rupt in acel moment nu ii pasa inca mai avea putere sa stea cu ea si nu avea de gand sa adoarma prea curand.Se simtea excelent , nu se mai simtise asa de ceva vreme si ii placea acel sentiment ce il capatase din partea tinerei.O iubea la nebunie si nu ii mai pasa de nimic in acel moment decat de ea.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 5 din 5]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum