Magic under siege
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Harry-15
Welcome to Magic Under Siege! Este un forum rpg , dedicat cartii Harry Potter scrisa de J. K. Rowling.Vrem ca , comunitatea noastra sa fie mai mare cu ajutorul vostru.Intra alaturi de alti "elevi " "profesori " in lumea magica dedicata voua.Speram sa ne ajuti sa avem o comunitate mai mare si fericita.Te asteptam cu drag si pe tine alaturi de noi. Echipa Magic Under Siege
I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Helena12
Administratori
I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Olivia13
Moderators
I;m drunk and i don't care - Pagina 2 072cap10
I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Harry-16
forum gratuit

I;m drunk and i don't care - Pagina 2 27174610
I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Backgr23
0 puncte
I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Backgr24
0 puncte
I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Backgr25
0 puncte
I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Backgr26
0 puncte
I;m drunk and i don't care - Pagina 2 27-the10

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

I;m drunk and i don't care

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Empty Re: I;m drunk and i don't care Mier Noi 09, 2011 6:58 am

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

L-am sarutat si eu apoi mi-am lasat mi-am lasat capul pe spate din nou,nu inceta miscarea aceea iar mainile mele deja nu mai aveau nici o putere.
Vorbele lui si faptul ca el contina sa ma mangaie in aceea zona chiar ma facuse sa ajung la orgasm. Corpul mi se cutremura din toti ranunchi cand valuri de placere imi inunda tot corpul. Corpul meu era jumatate lasat pe spate si gafaiam simtindu-mi parul ud din cauza transpiratiei.
Mi-am ridicat spatele si l-am privit timida pe Chris.
-C.cred ca e prea tarziu.
Mi-am pus brusc capul pe pieptul lui simtinand cum ma inrosesc. La naiba eu chiar avusesem un orgasm aici pe o banca.

27I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Empty Re: I;m drunk and i don't care Mier Noi 09, 2011 7:07 am

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

Il cam luase prin surprindere ceea ce tocmai ii confirmase.
-Ti-am zis iubita sa stai cuminte , ca am aflat ca ai avut orgasm ma cam excita iubita.
Zambi totusi , punandu-si mainile in jurul ei si mangaindu-i spatele.Spera ca tanara sa inteleaga unde batea el in acel moment , chiar era excitat si asta se intampla cam rar , dar cand o vedea intr-o asemenea ipostaza , ei bine se intelege totul de la sine.
Era el un pervers cam tot timpul si in calduri in fiecare zi , dar asta era alta parte.

28I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Empty Re: I;m drunk and i don't care Mier Noi 09, 2011 8:10 am

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

Am zambit muscandu-mi buza auzindu-i cuvintele asa ca mana mea se desprinse din parul lui si calatorii usor pe corpul lui,de la piept in jos spre abdomne stand putin acolo,apoi mai in jos pana cand mana mea ajunsese unde voiam,pe umflatura lui din pantaloni.
Mi-am ridicat capul de pe pieptul lui si mi-am suprapus buzele peste ale lui in timp ce mana mea freca usor si apasa acel loc. I-am muscat buza apoi mi-am bagat limba in gura lui,dulendum-a cu el. Incepeam sa ma incalzesc din nou,si acum il voiam,il voiam pe bune,si sincer nu prea puteam sa o facem pe o banca sub slacia batausa.
-Nu stiu cum de nu ai observat asta.
Am soptit eu peste buzele lui sarutandu-l din nou.

29I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Empty Re: I;m drunk and i don't care Mier Noi 09, 2011 8:19 am

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

-Sunt pervers nu medium si cred ca mai bine plecam de aici daca nu vrei sa ajungi sa faci mai mult pe o banca.sopti raspunzandu-i la sarut.
Gemu infundat cand ii simti mana la mandria lui zambind in sinea lui.O lua in brate , facand-o sa isi incolaceasca picioarele in jurul taliei lui si o lua spre castel fara sa ii pese daca ii vedea cineva , in plus erau singuri in castel sau cel putin toti elevii se aflau in camerele lui ca se daduse stingerea , mult mai bine pentru ei.

30I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Empty Re: I;m drunk and i don't care Mier Noi 09, 2011 11:43 am

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

Mi-am incolacit mai strans picioarele in jurul lui si l-am sarutat usor pe fata in timp ce el se indrepta spre castel. Sepram sa nu ne vada nimeni,trecuse de mult ora de stingere insa stiu si eu cum eram in vremea in care invatam asa ca daca sa gasea vre-un ratacit prin castel la ora asta,avea sa o incurce rau de tot cu mine.
Am continuat sa ma joc cu el tot drumului pana la el in camera,ma jucam cu parul lui,cu fata depunand multe saraturi pe unde apucam.
Insa cand el ajunse in camera si ma lipii brusc de usa sarutandu-ma am gemut pur si simplu impleticindu-mi mainile in paru lui. Ma luase prin surprindere,dar era ceva bine venit.
Mi-am strans si mai mult picioarele in jurul lui,si i-am geut in gura. Domane incepea sa ma infierbant dint ce in ce mai tare.

31I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Empty Re: I;m drunk and i don't care Mier Noi 09, 2011 11:52 am

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

Intra cu ea in camera , inchizand usa dupa el si trantind-o din nou cu spatele de usa sarutand-o ca un animal.Mainile lui erau pe coapsele ei ca nu cumva sa o scape si cobori cu saruturile pe gatul ei.O musca in unele locuri si zambind in sinea lui si ridicandu-i incet bluza .
Nu se putea abtine si nici nu se stresa sa o faca.Nu vedea de ce.Era in calduri ca tot timpul , dar acum parca era ceva mai puternic , fiind si destul de excitat in acel moment.Ofta incet cat pentru el , indreptandu-se cu ea spre pat si asezand-o pe suprafata moale punandu-se peste ea , mana lui mangaindu-i piciorul.

32I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Empty Re: I;m drunk and i don't care Sam Noi 12, 2011 2:32 pm

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

Am expirat tot aerul ce il tinusem in mine pana acum cu un suirat si mi-am lasat capul pe perne incercand sa nu tip de placere. Dumnezeule avea idde ce imi facea? Avaea idee cum ma innbunea?
Mi-am incolacit picioarele in jurul lui nelasandu-l sa ma atinga asa cum voia,si apoi mainile mele au mers direct in parul lui tragandu-i capul mai aproape de al meu.
I-am sarutat acele buze carnoase muscandu-i buza si tinand-o un pic printre dinti,il iubeam. Tot la el ma atragea,parfumul lui,felul lui de gandire,atingerile lui totul.
-Te iubesc.

33I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Empty Re: I;m drunk and i don't care Sam Noi 12, 2011 2:37 pm

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

Ii dadu tricoul si blugi jos , lasand-o in lenjerie intima.Isi dadu si tricoul jos privind-o din cap pana-n picioare.NU ii venea sa creada ca e a lui o iubea atat de mult incat tot timpul se mira de corpul ei.
Incepu sa o sarute pe gat incet , coborand spre sani in timp ce se juca cu inchizatoarea de la sutien zambind incet.O musca usor de gat , trecandu-si apoi limba peste locul muscat.Nu se abtinea chiar deloc cand venea vorba de ea.Era excitat destul si nu renunta acum pentru nimic in lume.Mana lui , se plimba pe piciorul ei zambind in sinea lui.Vroia sa o excite mai mult decat o facuse pana atunci si ii iesea chiar foarte bine.
Mana lui era intre picioarele ei si o mangaia usor , desfacandu-i pana la urma sutienul si scapand-o de el.

34I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Empty Re: I;m drunk and i don't care Lun Noi 14, 2011 7:53 am

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

Imi era din ce in ce mai cald iar mici perle de transpiratie imi acoperea corpul ca o pelicula de protejare. Era fenomenal de fiacare datat reusea sa ma duca pe culmi necunoscute mie,sa ma duca acolo sus,sa ma faca sa tip efecetiv de placere.
Scancesc cand ma musca de gat si imi bag mainile in parul lui,singurul loc unde ajungeam cu mainile.
Mana lui pe piciorul meu imi facea pielea sa se increteasca si sa il doreasca din ce in ce mai mult. Eram dependenta de saruturile lui,de atingerile lui,eram dependenta de el.
Cand mana lui ajunse din nou la zona mea intima am crezut ca mor,era mult prea mult,si ma innebunea cand ma tachina asa.
-Ahh,sunt dependenta de tine! De ce nu o faci odata?
Am scancit eu suparata cand el continua sa ma tachineze in halul asta,ar fi trebuit sa fie interzis pe bune!

35I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Empty Re: I;m drunk and i don't care Lun Noi 14, 2011 8:11 am

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

-Pentru ca imi place sa te tachinez.spuse chicotind malefic si o saruta din nou.
Era dependent de buzele ei dulci si il facea sa se simta din ce in ce mai excitat.Sa o chinuie era domeniul lui , ii placea la nebunie sa o chinuie asa sa o auda cum geama de placere la atingerile lui .Zambi in sinea lui , coborand cu saruturile tot mai jos ajungand la zona ei intima facandu-si treaba , chinuind-o mai mult.
Asta era el si asa va ramane.Devenea dependent de ea si ii convenea la nebunie acest lucru.

36I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Empty Re: I;m drunk and i don't care Mier Noi 16, 2011 12:24 pm

Cyntia Harris

Cyntia Harris
Profesor
Profesor

Asta era prea mult,mult prea mult dumnezeule ce era in capul lui? O doamne nu mai pot suporta presiunea asta. Voia cumva sa imi provoace al doilea orgasm? Imi strangeam din ce in ce mai mult mainile in parul lui,el inca fiind cu capul intre picioarele mele facandu-ma sa gem din ce in ce mai tare.
Imi tineam ochii stransi tare incercand sa nu tip,era urat daca cineva ne auzea,si nu as fi trecut niciodata prin barfele ce aveau sa apara.
Faptul ca,gafaiam nu ma ajuta absolut deloc,iar el ei bine el era in culmea fericrii ca ma tachina in halul asta.
-CHRIS!
Am tipat eu in cele din urma simtind cum al doilea orgasm trece in valuri prin corpul meu facandu-mi corpul moale. Dumnezeule,chiar era nebun.

37I;m drunk and i don't care - Pagina 2 Empty Re: I;m drunk and i don't care Mier Noi 16, 2011 12:27 pm

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

Chicoti malefic cand isi auzi numele si al doilea orgasm al tinerei.Zambi ridicandu-se si trecandu-si dosul palmei peste gura , apoi lasandu-se peste ea zambind.
-Da iubito , sunt aici.sopti amuzat si sarutand-o , in timp ce o penetra incet si calm desi era cam excitat.
O iubea si felul cum gafaia sub el il facea sa se simta mandru ceea ce nu era de bina.Continua sa o penetreze , coborand cu saruturile pe gatul ei si muscand-o in unele locuri.Era destul de sigur ca va fi injurat pentru ce facuse , dar nu ii pasa.Cat timp tanara se simtise bine , chiar foarte bine langa el , ei bine era cel mai fericit de pe planeta.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum