Magic under siege
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Between light and darkness - Pagina 4 Harry-15
Welcome to Magic Under Siege! Este un forum rpg , dedicat cartii Harry Potter scrisa de J. K. Rowling.Vrem ca , comunitatea noastra sa fie mai mare cu ajutorul vostru.Intra alaturi de alti "elevi " "profesori " in lumea magica dedicata voua.Speram sa ne ajuti sa avem o comunitate mai mare si fericita.Te asteptam cu drag si pe tine alaturi de noi. Echipa Magic Under Siege
Between light and darkness - Pagina 4 Helena12
Administratori
Between light and darkness - Pagina 4 Olivia13
Moderators
Between light and darkness - Pagina 4 072cap10
Between light and darkness - Pagina 4 Harry-16
forum gratuit

Between light and darkness - Pagina 4 27174610
Between light and darkness - Pagina 4 Backgr23
0 puncte
Between light and darkness - Pagina 4 Backgr24
0 puncte
Between light and darkness - Pagina 4 Backgr25
0 puncte
Between light and darkness - Pagina 4 Backgr26
0 puncte
Between light and darkness - Pagina 4 27-the10

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Between light and darkness

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 4]

76Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Mier Noi 09, 2011 9:33 am

Cedric Diggory

Cedric Diggory
Profesor
Profesor

Am zambit perves,vedean ca nu ii placea sa o chinui insa mie? Eu adoram sa o chinui adoram sa fac momentul preludiul atat de intens.
Am continuat sa ii sarut gatul si sa marai incet pe pielea ei,nu juca corect cu mana aia a ei ce se juca pe la amicul meu.
-Umhh ti-a zis cineva cat esti de rea?
Am spus eu privind-o pervers,i-am dat jos tricoul mai repede decat credeam iar tricoul meu zbura si el pe undeva pe langa bluza ei,si mi-am lipit brusc pieptul de al ei.
Am sarutat-o pasional bagandu-mi mana in parul ei incalcindu-l. Aveam sa am parte de ceva senzational asta era clar.
-Mrr.

77Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Mier Noi 09, 2011 10:49 am

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

-Esti primul , dar nu vei reusi sa ma imblanzesti.sopti pe acelasi ton pervers .
Il saruta usor muscandu-l de buza , apoi isi strecura limba in gura lui zambind in sinea ei.Isi simti sanii presati de pieptul lui si ii dadea o senzatie placuta in tot corpul , il vroia la nebunie , dar nu ii placea sa o chinuie asta niciodata nu ii va placea sa fie chinuita in halul acesta , dar totusi putea spune ca o excita mai tare.
O ducea pe culmile extazului si ii placea.Nu mai vroia sa se intoarca la realitate chiar deloc.

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

78Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Mier Noi 09, 2011 12:04 pm

Cedric Diggory

Cedric Diggory
Profesor
Profesor

Am chicotit pervers ducandu-mi mainile la pantalonii ei scurti,asta avea sa fie amuzant. M-am lasat in jos sarutand marginea decolteului,apoi mai jos sarutand si lingand abdomenul sau plat.
Cand am ajuns la bata pantalonilor am tras putin de ei sarutand locul unde fusese,avea o urma usoara de la cum statuse pe corpul ei asa ca am lins acea dunga expirand aer cald pe pielea ei care se incertii imediat.
I-am dat si pantalonasii jos apoi i-am sarutat picioarele ajungand in interiorul lor. Era atat de fierbinte incat ma facea sa nu mai rezit. Am saurtat-o apoi pe gambe uracand din nou spre ea sarutand-ui gura inflacarat,ma incinsesem si nu mai rezistam mult,trebuia sa o am,si asta chiar acum!

79Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Mier Noi 09, 2011 12:08 pm

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

Gemea adanc de placere , strangand in mana cearceaful alb icnind si gemand la fiecare cateva secunde.Ofta de placere , inchizandu-sii ochi si raspunzandu-i la sarut desfacandu-i blugii ce ii purta zambind malfeci in sinea ei.Isi freca din nou genunchiul de amicul sau fara sa se poata abtine si il musca usor de buza lingand apoi locul muscat cutandu-i limba si mangaind-o cu limba ei.
Isi apasa usor genunchiul pe amicul lui , continuand apoi sa il frece lipindu-si corpul de al sau , fiind destul de excitata.

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

80Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Sam Noi 12, 2011 2:12 pm

Cedric Diggory

Cedric Diggory
Profesor
Profesor

Fata asta nu stia in ce se baga. Nu stia deloc in ce se baga cand s-a hotarat sa ma innebuneasca. Am marait in gura ei si apoi am rupt acea fasie care era pe post de chilotei lasand-o doar in sutien,care a zburat si ala undeva prin camera. Eram nerbdator,ma incinsese prea tare iar acum eram cam greu de stapanit,numai la gandul ca eu aveam sa o fac sa geama de placere din ce in ce mai tare ma facea sa nu mai incap in pantaloni,apai ce sa mai zic de egoul meu,care si asa este destul de mare.
Am scapat repede si de pantalonii mei apoi si de boxeri ramanand doar in costumul lui Adam,eram amandoi transpirati si respiram greu,insa nu imi pasa o iubeam pe fata asta ca un nebun.
M-am pus peste ea si i-am sarutat usor gura inainte de a intra usor in ea. Din nou era calda si uda,era stramta si fierbinte exact pe gustul meu,era moartea mea .

81Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Sam Noi 12, 2011 2:16 pm

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

Gemea usor cand o patrunse , raspunzandu-i la sarut.Il musca usor de buza , avand mainile pe spatele lui si gemand din ce in ce mai tare.Era excitata destul incat sa nu se mai poata abtine de la gemete sau ceva in genul.Il iubea la nebunie si nu avea de gand sa se opreasca.
O omora incetul cu inetul , felul in care o atingea , ei bine o innebunea atat de tare incat nu mai stia ce se intampla in jurul ei.Gemea , il saruta isi trecea unghile incet peste spatele lui si totusi era excitata , din ce in ce mai excitata si doar din cauza lui si a nimanui alticneva.Era cea mai fericita ca era al ei si ea era a lui si nu ar fi schimbat asta pentru nimic in lume.

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

82Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Sam Noi 12, 2011 2:37 pm

Cedric Diggory

Cedric Diggory
Profesor
Profesor

Am inceput sa ma misc usor in ea capul meu find undeva la clavicula ei,doamne adoram acel locadoram totul la ea,si era mirifc. Totul parea desrpins din altra viata,din alta viata din care eu nu faceam parte.
M-am impins ceva mai tare in ea maraind sarutand aceeas particica din gat de mii de ori, Eramn mult prea extaziat si concetrat la tot ce faceam. Ma miscam in interiorul meu,ea gemand sub mine,iar eu pur si simplu puteam crede ca sunt nebu,ca imi imaginez totul si doar atat. Insa totul e real.ea e reala si ma iubeste. Ma iubeste pemine Cedric Diggory cel mai afemeiat barbat din toti.
Mi-am ridicat capul sarutundau-i buzele carnoase in timp ce maream ritmul din ce in ce mai tare.
Totul era prea incetosat insa ce vedeam foarte clar era Ea.

83Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Sam Noi 12, 2011 2:41 pm

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

Gemea usor de placere , incolacindu-si picioarele in jurul taliei lui.O innebunea de fiecare data cand o patrundea mai adanc , il vroia cu totul il avea deja , dar nu ii venea sa creada.Nu ii venea sa creada ca era cu el , ca il iubea atat de mult incat pur si simplu parca viata ei era pentru acest moment.
Gemea intr-un mod atat de excitat incat si ea se mira ce putea face defapt Cedric cand o patrundea , o ducea pe alta lume fiind mult prea excitata sa ii mai pese de ceva sau cineva in afara de el.
-Te iubesc , Doamne te iubesc atat de mult.sopti , raspunzandu-i apoi la sarut gemand adanc.

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

84Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Dum Noi 13, 2011 10:25 am

Cedric Diggory

Cedric Diggory
Profesor
Profesor

Si eu o iubeam,o iubeam mai muilt decat imi imaginasem,iar faptul ca ea acum imi soptea chestia asta in timp ce gemea,ma facea sa imi pierd capul.
Ma impingeam din cein cemai tare in ea,capul meu fiind ingropat in gatul ei,maraind din cand in cand.
Mainile mele i-au gasit mainile inalntuindu-i degtetele cu ale mele contiuand sa ma misc,credeam ca mai aveam putin si imi dadeam suflul. Era geniala si o iubeam ca un nebun.
-Si eu te iubesc iubita,esti viata mea acum.
M-am impins din nou in ea si m-am simtit in rai,era ca si cum totul disparuse,totul. Eram nebun dupa ea. NEBUN.

85Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Lun Noi 14, 2011 7:26 am

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

Zambi sarutandu-l apasat si muscandu-l de buza zambind in sinea ei.Gemea incet de placere fiind inca destul de excitata.Il iubea la nebunie , devenea dependent de el si nu ii pasa.incepu sa isi muste buzele de placere , trecandu-si calm degetele pe spatele lui .II era cald , destul incat sa geama de placere destul de des , lasandu-si capul pe spate.
O facea sa se simta speciala , chiar daca nu era el o facea sa se simta asa sii ii placea , ii placea sa stie ca tine la cineva care tine si el la ea.Era viata ei nu se mai vedea fara el si ar face orice pentru el .Orice.

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

86Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Lun Noi 14, 2011 8:05 am

Cedric Diggory

Cedric Diggory
Profesor
Profesor

Impingeam in ea ca un nebun si tot nu o puteam simtii aproape de mine,mainile mele o stransera in brate,sapand in mjoclul ei bine conturat. Nu ma gandeam decat la ea,nu ma gandeam decat la corpurile noastre care se uneau cu multe zgomote rasunatoarea. Nu ma gandeam decat la ingerul care era sub mine gemand de placere.
Ingerul care imi luminase intreaga viata. Am simtit cum intimitatea ei se contracta si am stiut ca se apropie. Apogeul ei se apropia asa ca am inceput sa maresc ritmul din ce in ce mai mult. Am sfarsit odata cu ea,si marait infundat,fruntea mea lipindfu-se de a ei. Respiram greu fiind inca inauntrul ei. Fusese fenomenal.
M-am asezat langa ea invelindu-ne pe amandoi cu cearsaful,si am puapt-o pe frunte punandu-i capul pe pieptul meu. Doamne o iubeam atat de mult.

87Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Lun Noi 14, 2011 8:15 am

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

La sfarsit gemu ceva mai tare zambind apoi.Isi lasa capul pe pieptul sau zambind usor.Fusese demential , era inca pe culmile extazului doar din cauza lui si ii placea la nebunie acea senzztie pe care io oferea.Il iubea atat de mult ca nu ii pasa de nimic in afara de el .Era al ei si doar al ei si ii conevnea .Nu se mai vedea fara el nu avea cum.
Zambi usor inchizandu-si pentru cateva clipe ochii , simtindu-i corpul cald si zambind.Il iubea atat de mult incat isi pierdea capul si nici macar nu ii pasa.Era tot ce conta pentru ea si nimic mai mult.Incepuse dimineata chiar bine si nu se supara , defapt chiar ii convenea sa se trezeasca tot timpul langa el.Raza ei de soare .

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

88Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Mar Noi 15, 2011 1:28 pm

Cedric Diggory

Cedric Diggory
Profesor
Profesor

Am oftat incetisor si am strans-o mai tare in brate,era atat de dulce,atat de dulce incat o sa imi fie frica sa nu fac diabet.
Nici macar nu stiu cum de o fata atat de minuanta ca ea,ma iubeste pe mine. pe MINE. Era ceva care ma minuna in fiecare zi,iar sa stau asa cu ea in fiecare dimineata pare raiul pentru orice barbat,insa singurul norocos sunt eu. SI o iubesc atat de mult incat as face moarte de om. Ea e a mea si doar a mea. Stiu ca sunt foarte posesiv insa sunt nebun dupa ea,o ador! Este ca si soarele meu,de ce as fi atat de prost incat sa dau cu piciorul?
Nu ea este si va fii raza de soare ce imi vor incazlii zilele pentru tot restul vietii. Ea este acea "ea" cu care vreau sa imi petrec viata pana cand ma voi despartii de trup. Ea e tot ce vreau.

89Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Mier Noi 16, 2011 11:48 am

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

Ofta incet zambind usor si avand mainile in jurul lui.Il iubea la nebunie si ar fi facut orice pentru el , orice.Era viata ei nu avea de gand sa il mai lase sa plece de langa ea , il iubea mult prea mult.
Isi inchise incet ochii zambind si simtindu-i caldura corpului , ce o linistea incet incet.Se simtea in siguranta langa el si ii convenea atat de mult acest lucru incat nu ar mai fi vrut sa se termine.Incepu sa isi plimbe degetele pe pieptul sau zambind usor si muscandu-si fara sa vrea buzele.
Era fericita , al naibii de fericita si ii placea sentimentul pe care il simtea in acel moment facand-o sa se simta speciala langa el si asta ii placea.El era special , era iubirea ei si asa va ramane pentru toata viata .Iubirea ei pentru el nu se va stinge nici chiar cand o sa moara , il va iubi in continuu orice s-ar intampla.

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

90Between light and darkness - Pagina 4 Empty Re: Between light and darkness Mier Noi 16, 2011 12:42 pm

Cedric Diggory

Cedric Diggory
Profesor
Profesor

Mi-am pus capul in parul ei si am inchis ochii. Se simtea atat de bine sa stau langa ea,se simtea atat de perfect normal.
Simteam cum ma i-a somnul asa ca mi-am strans bratele mai mult in jurul ei,si am lasat ca somnul sa preia incet conducerea. Cand eram langa ea totul era mai roz.
Nu stiam unde eram sau ce faceam,cert e ca era un vis,si un vis scos din trecutul meu,eram elev,si era atunci cand eram cu Harry,incepeam sa respir din ce in ce mai greu,stiam ce avea sa urmeze,venea el aceeasi frica inumana imi paraliza corpul. Treceam din nou prin acel cosmar si nu voiam nu din nou. Era prea mult,am simtit cum corpul meu se clatina si am cazut in genunchi,exact ca atunci,Harry pe mormant,eu cazut totul se derula cu incetinitorul si nu puteam face nimic. Era rau,simteam cum totul sub mine se naruie,cum cad intr-un abis si nu mai pot iesii.
Era prea mult,mult prea mult.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum