Magic under siege
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Because i don't have alcohol - Pagina 2 Harry-15
Welcome to Magic Under Siege! Este un forum rpg , dedicat cartii Harry Potter scrisa de J. K. Rowling.Vrem ca , comunitatea noastra sa fie mai mare cu ajutorul vostru.Intra alaturi de alti "elevi " "profesori " in lumea magica dedicata voua.Speram sa ne ajuti sa avem o comunitate mai mare si fericita.Te asteptam cu drag si pe tine alaturi de noi. Echipa Magic Under Siege
Because i don't have alcohol - Pagina 2 Helena12
Administratori
Because i don't have alcohol - Pagina 2 Olivia13
Moderators
Because i don't have alcohol - Pagina 2 072cap10
Because i don't have alcohol - Pagina 2 Harry-16
forum gratuit

Because i don't have alcohol - Pagina 2 27174610
Because i don't have alcohol - Pagina 2 Backgr23
0 puncte
Because i don't have alcohol - Pagina 2 Backgr24
0 puncte
Because i don't have alcohol - Pagina 2 Backgr25
0 puncte
Because i don't have alcohol - Pagina 2 Backgr26
0 puncte
Because i don't have alcohol - Pagina 2 27-the10

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Because i don't have alcohol

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Because i don't have alcohol - Pagina 2 Empty Re: Because i don't have alcohol Vin Oct 21, 2011 1:30 pm

Roselyn Silver

Roselyn Silver

L-am privit serioasa apoi m-am incruntat de ceea ce spunea. Bine ca esti tu proful mare si tare care le stie pe toate. Daca sunt devoratori inseamna ca tata se afla printre ei.
Am auzit inca o bubuitura puternica iar usa de la camera sa deschis larc intrand pe ea doi Devoratori de cea mai mare frumusete. Unul nitre ei avea masca taiata pe jumatate si mi-am dat ochii peste cap apoi l-am privit pe celalalt.
Cum spuneam, tata era si el acolo. De obicei nu pierde nici o misiune pe teren si in plus, eu i-am zgariat masca acea alba de pe fata cand incerca sa ma invete sa ma lupt cu sabia, o obesie de-a lui.
-Ei lipseau acum.spun incet cat sa ma auda doar Christian.

27Because i don't have alcohol - Pagina 2 Empty Re: Because i don't have alcohol Sam Oct 22, 2011 12:27 am

Christian Lukas Devon

Christian Lukas Devon
Profesor
Profesor

Isi dadu ochii peste cap , privindu-i pe cei doi.Cand il vazusera ramasesera socati.Mda , cam toti devoratorii stiau ca era mort sau ceva in genul dupa tot ce se intamplase la minister , doar ca surpriza el era viu si mai puternic ca inainte.Ii privi pe amandoi , fara sa spuna ceva abtinandu-se sa rada de expresile lor , bineinteles nimeni nu se astepta la asa ceva , dar seara aceea devenea din ce in ce mai naspa cu fiecare minut ce trecea.
,,Baieti nu aveti ce face aici asa ca mai bine dispareti dracu... " murmura cu o voce rece privindu-i urat.
Nu se astepta ca cei doi sa il asculte , dar pana la urma se resemnasera si plecasera amandoi .Se intoarse cu fata spre tanara si o trase dupa el , spre iesirea din ceaunul crapat.Plecau in acel moment la castel , nu mai avea chef de inca o surpriza pe acea noapte , avusese destule si sa aiba grija de o eleva ...nu era chiar puntul lui forte , dar se resemna si merse mai departe fara sa spuna ceva.Era un haos in jurul lor , dar nici macar nu le dadea atentie , si murmura uneori ,,Avracadabra " omorandu-i pe cei ce incercau sa ii omoare , dar nu prea aveau nici o sansa.
,,Patetic " se gandi dandu-si ochii peste cap.

Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum