Magic under siege
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Roselyn Silver Harry-15
Welcome to Magic Under Siege! Este un forum rpg , dedicat cartii Harry Potter scrisa de J. K. Rowling.Vrem ca , comunitatea noastra sa fie mai mare cu ajutorul vostru.Intra alaturi de alti "elevi " "profesori " in lumea magica dedicata voua.Speram sa ne ajuti sa avem o comunitate mai mare si fericita.Te asteptam cu drag si pe tine alaturi de noi. Echipa Magic Under Siege
Roselyn Silver Helena12
Administratori
Roselyn Silver Olivia13
Moderators
Roselyn Silver 072cap10
Roselyn Silver Harry-16
forum gratuit

Roselyn Silver 27174610
Roselyn Silver Backgr23
0 puncte
Roselyn Silver Backgr24
0 puncte
Roselyn Silver Backgr25
0 puncte
Roselyn Silver Backgr26
0 puncte
Roselyn Silver 27-the10

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Roselyn Silver

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Roselyn Silver Empty Roselyn Silver Mar Oct 18, 2011 11:37 am

Roselyn Silver

Roselyn Silver

Roselyn Bonano

Roselyn Silver Tumblrls3kylhct41qlcqhi



A QUOTE OR LYRICS IN ALL CAPITALS. MAKE SURE IT ISN'T TOO LONG.
Full name:Roselyn Silver
Nickname:Rose
Date of birth:15.01.1993
Age:18
Sexuality: Hetero

OUT FOR THAT DREAM BUT SOMEHOW THE DARKNESS WAKES ME UP
Height:1.78
Weight:69 kg.
Hair color: rosu
Eye color: verzi (dar se schimba cand este nervoasa sau rusinata)
Piercing & tatoots: Pirce: in urechea dreapta trei si unul in limba; Tatoo: Cheia Sol pe incheietura maini drepti, un dragon negru pe spate, si 2 aripi de inger, negre pe mana stanga (semn din nastere)
Play by: -

ALL THE TIMES I'VE BEEN BROKEN I STILL RUN RIGHT BACK FOR MORE
Likes: ciocolata neagra,
muzica rock,
argintul,
sa cante la chitara,
sa se plimbe seara pe afara,
sa se antreneze

Dislikes:
ciocolata alba,
manelele,
aurul,
sa vorbeasca cineva prea mult,
sa piarda,
oamenii cu nasul pe sus,
Dunhill rosu,
culoarea verde.

Weaknesses: este neatenta
Habits: comenteaza des, ofteaza cand trebuie sa repede ceva sau sa explice ca pentru prosti, se joaca cu pierceul din limba cand e nervoasa.
Fears: -
Secrets: Parinti ei sunt devoratori( desi nu-l prea vede ca pe un secret)
Personality:Este o fire destul de incapatanata si nu ii place cand lumea se ia de ea fara motiv. Uneori este copilaroasa si ii place cand stie ca are prieteni adevarati langa ea. De obicei se inchide in ea si nu este genul de fata care sa-ti spuna ce probleme are, daca vrei sa alfi ce are trebuie sa scoti cu clestepe vorbele ei. Se enerveaza cand cineva ii "ataca" prietenii si nu suporta sa i se faca morala sau sa fie certata. Ca sa se calmeze fumeaza mult.

YOU'RE BOUND TO FEEL THE FLAME, BOUND TO FEEL THE FLAME
Hometown: Rusia
Mother: Anne Silver
Father: Orlov Visotski
Animal: o tigroaica alba, Hassy
History: Sa nascut intr-o familie temuta. Totii o evitau doar pentru ca parintii ei erau Devoratori dar, ea nu a aflat de ai pana la varsta de 11 ani cand sa dus la Hogwarts. De atunci nu a mai stiut nimic de ei dar, nici nu ia cautat si nici nu a incercat sa vorbeasca cu ei. Hassy are 3 ani si este micuta ei tigroaica si pot spune ca este singura ei prietena pe care o are de cand era mica. Dar ea nu este un simplu tigru, este magica; poate face vraja Patronus. Parintii ei a incatat-o foarte multe vraji printre care se numara si cele 3 blesteme de neiertat. Asta ca precautie in caz ca va ramane odata singura si nu va putea sa o ajute nimeni.

THE PAIN, IT TURNS OUT I HAVEN'T LEARNED A THING
Real name: Maria (KiDda – porecla)
Real age: 15
Rpg:
Stateam intinsa pe iarba si priveam cerul plictisita. Hassy statea langa mine linistita si privea lacul din dreapta noastra. Pentru ca ma plictiseam mi-am scos pachetul de tigari si am inceput sa fumez in timp ce ma uitam la o veverita dintr-un pom.
Imi aminteam de teiul mare din spatele casei unde mereu vedeam veverite, pana cand, intr-o zi m-am urcat in el sa vad de ce erau atat de multe si am aflat ca acolo locuiau ele.
C-am la asta incep eu sa ma gandesc cand ma plictisesc sau cand sunt atrasa de niste lucruri marunte. Asta poate deveni un dzavantaj de-al meu mai ales la ore. Nebunie, asta e tot ce pot spune mai ales ca eu sunt buna la ore dar, e putin aiurea cand nu ai prieteni buni pe care sa te bazezi. Oi fi eu un sarpe dar, asta nu inseamna ca nu am inima sau ca nu am nevoie de nimeni. Din pacate am mostenit asta de la mama mea careia nu i-a placut niciodata sa stea fara macar un prieten pe langa ea.

2Roselyn Silver Empty Re: Roselyn Silver Mar Oct 18, 2011 11:47 am

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

Acceptata!
Ca si eleva , nu uita sa treci pe la anul de studiu , inscrieri ore si poate vrei sa fii si perfecta la casa ta.Distractie placuta in lumea magiei si spor la postat!

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Roselyn Silver

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum