Magic under siege
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cedric Diggory Harry-15
Welcome to Magic Under Siege! Este un forum rpg , dedicat cartii Harry Potter scrisa de J. K. Rowling.Vrem ca , comunitatea noastra sa fie mai mare cu ajutorul vostru.Intra alaturi de alti "elevi " "profesori " in lumea magica dedicata voua.Speram sa ne ajuti sa avem o comunitate mai mare si fericita.Te asteptam cu drag si pe tine alaturi de noi. Echipa Magic Under Siege
Cedric Diggory Helena12
Administratori
Cedric Diggory Olivia13
Moderators
Cedric Diggory 072cap10
Cedric Diggory Harry-16
forum gratuit

Cedric Diggory 27174610
Cedric Diggory Backgr23
0 puncte
Cedric Diggory Backgr24
0 puncte
Cedric Diggory Backgr25
0 puncte
Cedric Diggory Backgr26
0 puncte
Cedric Diggory 27-the10

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cedric Diggory

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cedric Diggory Empty Cedric Diggory Mar Oct 18, 2011 11:32 am

Cedric Diggory

Cedric Diggory
Profesor
Profesor

Cedric Diggory

Cedric Diggory 2yvl4lz

A QUOTE OR LYRICS IN ALL CAPITALS. MAKE SURE IT ISN'T TOO LONG.
Full name: Cedric Diggory
Nickname:-
Date of birth:9.09.1986
Age: 25
Sexuality: Hetero

OUT FOR THAT DREAM BUT SOMEHOW THE DARKNESS WAKES ME UP
Height:1.80
Weight: 70 kg
Hair color:saten inchis
Eye color: Caprui
Piercing & tatoots:
Play by:Robert Pattinson

ALL THE TIMES I'VE BEEN BROKEN I STILL RUN RIGHT BACK FOR MORE
Likes: Cafeaua
Tigarile
Ceaiul de menta
Ciocolata cu menta
Cartile din bibiloteca.
Labradorul sau "Kiky"
Bagheta
Transfigurarea
Whisky
Mied
Berezero
Vajhatul

Dislikes:Ipocrizia
Prostia
Narcisismul
Rasismul

Weaknesses:
Habits:-
Fears:-
Secrets: Mama s-a a murit din cauza unui devorator,desi nu stie cine este acela.
Personality: Cedric este genul de Jucator care are toate fetele la picoare,este rece,si foarte calculat. Nu adora ca femeile sa cada la picoarele lui imediat si probabil de aia nu are o iubita. Nu ii place sa fie lingusit,sau alte prostii din astea. Adora Vjahatul,si ar da orice pentru colectia lui de carti pentru Transfigurare.
Este sigur pe el,si nu lasa niciodata de la el. Il vei gasii mereu la biblioteca sau pe terenul de Vajaht.


YOU'RE BOUND TO FEEL THE FLAME, BOUND TO FEEL THE FLAME
Hometown:London
Mother: Decedata
Father:Amos Diggory
Animal: Un labrador "Kiky"
History:
Fost elev in casa Astropufilor. In anul VII Participa la Turnirul Vrjitorilor unde reuseste sa scape ca prin minune din ghearele Lordului Intunecat. O mare parte din timpul sa sau dupa ce termina scoala il petredce in Romanaia invatand astfel tainele stapanirii unui dragon.
La varsta de 20 de ani ser intoarce in Londra apoi este rugat de catre directoare sa preia postul de Profesor de Transfigurare.

THE PAIN, IT TURNS OUT I HAVEN'T LEARNED A THING
[b]Real name:-

Real age: 17
Rpg: Privesc ingandurat gheata ce se topea,aburind paharul. Incercam sa ignor gemetele de placere ce la facea apetitul lui de porc. Frateee,nu putea sa manance fara sa gafaie sau sa scoata "mmmm"-uri de placere? Scarbos!
Am luat paharul de pe masa,si l-am dus la gura. Lichidul aramiu facu contact cu papilele mele,si m-am simtit in rai. Adoram cum ma intepa alcoolul pe limba. Iar gheata..mhh combinatia perfecta.
Am pus paharul pe masa,si degetul aratator mi se invartea incet pe marginea paharului scanand incaperea.
Un zgomot imi facu privirea sa se indrepte spre usa,acolo unde un tip cam,bulangiu as putea spune,intra in incapere, adica imi parea gay! Pe bune,cu tricoul ala albastru intens strans pe corp,si blugi stramti,care apropo ii intrau in fund,mai greu sa nu crezi ca e gay,sau voia sa para sexy? Cahh nici nu vreau sa ma gandesc.
Se indrepta spre masa fetei de la facultate,se pozitioneaza in fata ei si o trage de mana brusc ridicand-o de pe scaun.
Okey asta nu stie ce's alea maniere? E o fata bulangiu'le!
Eram inca la masa mea,insa daca avea sa ii faca ceva,dracu era ingeras pe langa mine.
Fata se smucii si slava Cerului reusii sa scape,insa bastardul o apuca de talie si o lipii de el.

Ok,poate m-am inselat in privinta lui. Aud discutia si mi se urca nervii la cap. Bulangiul asta avea sa o incurce,si rau de tot.
Imi incordez mana pe pahar si acesta se sparge in mii de bucatele. Alex ridica capul din pizza si ma privii intrebator.
Am tremurat si am dat incet cu pumnul in pasa.
-Bastardul ala tocmai incearca sa profite de o fata,il voi invata eu bunele maniere.
M-am ridicat de la masa fara zgomot si m-am indreptat spre el. L-am batut usor pe umar iar acesta isi intoarse capul spre mine plictisit.
-I-ati mainile de pe ea acum!
El imi zambii ironic,si imi dezlipii pana de pe umarul lui cu un aer scarbit.
-Sau daca nu?
Am zambit lasciv.
-Daca nu,ti le rup!
Incepu sa rada,si apoi pumnul lui ricosa in fata mea. Nu am simtit nimic insa degetele lui au avut de suferit.
L-am tras de camasa,si l-am trantit la perete cu mainile la spatele lui.
-Asculta bine bastardu-le daca vrei sa ti-o tragi cu cineva,sunt multe tarfe pe centura! Asa ca ai face bine sa te cari pana nu ramai fara maini!
Am scos bagheta din buzunar si am plimabt-o usor de-alungul gatului lui. Avea sa plateasca asta e clar.

2Cedric Diggory Empty Re: Cedric Diggory Mar Oct 18, 2011 11:48 am

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

Acceptat!

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum