Magic under siege
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
It's raining - Pagina 4 Harry-15
Welcome to Magic Under Siege! Este un forum rpg , dedicat cartii Harry Potter scrisa de J. K. Rowling.Vrem ca , comunitatea noastra sa fie mai mare cu ajutorul vostru.Intra alaturi de alti "elevi " "profesori " in lumea magica dedicata voua.Speram sa ne ajuti sa avem o comunitate mai mare si fericita.Te asteptam cu drag si pe tine alaturi de noi. Echipa Magic Under Siege
It's raining - Pagina 4 Helena12
Administratori
It's raining - Pagina 4 Olivia13
Moderators
It's raining - Pagina 4 072cap10
It's raining - Pagina 4 Harry-16
forum gratuit

It's raining - Pagina 4 27174610
It's raining - Pagina 4 Backgr23
0 puncte
It's raining - Pagina 4 Backgr24
0 puncte
It's raining - Pagina 4 Backgr25
0 puncte
It's raining - Pagina 4 Backgr26
0 puncte
It's raining - Pagina 4 27-the10

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

It's raining

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 4]

76It's raining - Pagina 4 Empty Re: It's raining Dum Oct 30, 2011 12:54 pm

Cedric Diggory

Cedric Diggory
Profesor
Profesor

Unghiile ei in spatele meu se simteau atat de bine,si faptul ca inca ma miscam interiorul ei ma facea sa ma simt cel mai mandru barbat.
Era a mea si doar a mea,iar eu ,ei bine eu eram doar al ei,putea sa faca ce vrea din mine. Aveam sa fiu papusa ei din plastilina. O adoram era femeia cu care ma vedeam pentru tot restul vietii.
Era femeia cu care ma vedeam un mos zbarcit cu ticuri insuportabile despre care nepotii sa spuna ca sunt senil si ca in fiecare noapte imi pun placa intr-o cana cu apa.
Continuam sa ma mis in interiorul ei si simteam cum firicele de transpiratie cadeau incet pe abdomenul meu,si unghiile de pe spate se ingropau mai adanc simtind cum firisoare de sange se preling pe pielea mea alba.
Nu imi pasa tot ce voiam era sa o simt,o voiam mai aproape si nu stiam cum puteam sa fac asta,defapt nici nu prea era posibil. Dar eu tot voiam asta.

77It's raining - Pagina 4 Empty Re: It's raining Dum Oct 30, 2011 1:03 pm

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

Isi desprinse unghile din spatele sau.Exagerase si asta dusese ca firicele de sange sa se prelinga pe spatele lui din cauza ei.Gemea adanc si nu se putea abtine.Il vroia mai mult de atat , dar nici macar nu stia cum.Gemea adanc si il saruta din nou.Il musca usor de buza , trecandu-si limba peste locul muscat si bagandu-si limba in gura lui apoi chicotind in sinea ei.
Il adora , era innebunita dupa el si excitata incat nu vroia ca el sa se opreasca prea curand.Gemea incet , foarte incet si continuand sa il sarute dulce.

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

78It's raining - Pagina 4 Empty Re: It's raining Dum Oct 30, 2011 1:15 pm

Cedric Diggory

Cedric Diggory
Profesor
Profesor

Ii sarutam gura cu acea aroma ce ma innebunea in timp ce maream ritmul,de doua ori de trei ori,pana cand la un moment dat chiar am crezut ca vad floricele pe campii.
Gafaiam si tot continuam sa ma misc in continuare uitandu-ma la locul in care intimitatile noastre se uneau.
Transpiratia imi crugea lin pe fata,si mainile ei din parul meu erau atat de relaxante,imi venea sa o mananc. Era printesa mea.
Am marait puternic cand am ajuns la momentul final si m-am lasat pe spate langa ea cu cearsaful ridicat pana la talie.
I-am pus capul pe pieptul meu sarutand-ui usor parul,fusese divin,si sincer eram sleit de puteri,reusise sa ma faca sa cad lat.
-Esti ok?
I-am sarutat incet parul,si am strans-o mai tare in brate,imi placea sa o stiu langa,mine eventual sa fie lipita de mine si ma simt fercit.

79It's raining - Pagina 4 Empty Re: It's raining Dum Oct 30, 2011 1:21 pm

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

Gemu adanc si excitata si apoi se puse cu capul pe umarul sau zambind , avand mana pe mijlocul sau.
-Da sunt ok . sopti inchizandu-si ochii si incercand sa isi regleze respiratia.
Era foarte fericita si obosita in acelasi timpp , dar nu vroia sa doarma.Vroia sa mai stea cu el sa il simta langa ea si sa nu mai plece niciodata de acolo.Il iubea la nebunie si nu se sfia sa arate acest lucru chiar deloc.Zambi usor sarutandu-l pe gat si zambind usor apoi.Isi trecu un deget peste pata de pe gatul sau lasata de ea.

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

80It's raining - Pagina 4 Empty Re: It's raining Dum Oct 30, 2011 1:33 pm

Cedric Diggory

Cedric Diggory
Profesor
Profesor

Am zambit fericit si am strans-o mai tare in brate,eram super obosit si tot ce voiam era sa dorm,insa ceva imi spunea sa nu o fac,parca eram bomba cu ceas. Intotdeauna ma gandeam mai intai la persoana de langa mine,care in cazul asta este domnita frumoasa ce mi-a rapit inima si capul.
-Asta s-a simtit atat de bine,m-ai pierdut complet,sunt al tau cred ca poti face orice vrei tu din mine. Nu stiu cum ai reusit sa patrunzi atat de adanc in inima mea,insa cert este ca ai facut-o.
Am pupat-o pe frunte si am inceput sa ii mangai din nou parul,imi placea sa ma joc in el,era lung negru si matasos,il adoram efectiv,iar ea era exact ca papusa.
Papusa mea de portelan. Aveam sa am grija de ea cu pretul vietii,o iubesc intratat incat sunt in stare sa imi dau si viata pentru ea.
Totul ca ea sa fie bine,ca ea nu fie ranita,poate suna dekja ipocrit,insa pur si simplu asta as face.

81It's raining - Pagina 4 Empty Re: It's raining Dum Oct 30, 2011 1:39 pm

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

Isi ridica capul cand il auzi.O facea sa se simta atat de speciala .Nu se gandise ca va gasi pe cineva ca el si acum ca il gasise era cea mai fericita si nu mai vroia nimic.
-Ohh esti un dulce.sopti si il saruta scurt.
Era cam obosita si sa doarma era cel mai bun lucru pe care il putea face in acel moment .Inima ii batea destul de tare si o facea sa se simta mult mai bine fiind acolo cu el si avand corpul lipit de a lui.
-Te iubesc mult de tot.sopti.

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

82It's raining - Pagina 4 Empty Re: It's raining Dum Oct 30, 2011 1:44 pm

Cedric Diggory

Cedric Diggory
Profesor
Profesor

Am chicotit si mi-am dat ochii peste cam fata asta era foarte obosita dar si incapatanata,trebuia sa doarma,ea era fata nu rezista cum o faceam eu,insa recunos dupa o seara ca asta clar am nevoie de odihna.
-Si eu te iubesc micuto!
Am depus un mic sarut pe buzele ei bosumflate si am chicotit din nou era atat de haioasa cand facea asta.
-Acum trebuie sa dormi,si nu uita sunt aici langa tine,voi dormii cu tine,asa ca nu ai de ce sa stai treaza iubire.
Am avut grija sa o invelesc bine,apoi am cuprins-on brate punandu-mi capul peste al ei. Eram extrem de obosit,iar somnul venii peste mine mai repede decat credeam.
Ehh dupa o seara ca asta era de astaptat zic eu.

83It's raining - Pagina 4 Empty Re: It's raining Dum Oct 30, 2011 1:50 pm

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

-Mersi iubitule.sopti la randul ei.
Inchise ochii si adormi in scurt timp.Era atat de obosita si se intamplasera multe in acea seara si avea nevoie de somn.Ii sopti numele in somn de cateva ori , zambind si cuibarindu-se mai mult la pieptul sau.
Il iubea atat de mult , incat ii era frica ca , cand se trezeste sa nu mai fie langa ea sa fi fost doar un vis frumos si el sa fie doar un vis.Era ingerul ei si asa va ramane pe veci.Se vedea cu el toata viata si mai departe de atat.

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum