Magic under siege
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Seth Hawthorne Harry-15
Welcome to Magic Under Siege! Este un forum rpg , dedicat cartii Harry Potter scrisa de J. K. Rowling.Vrem ca , comunitatea noastra sa fie mai mare cu ajutorul vostru.Intra alaturi de alti "elevi " "profesori " in lumea magica dedicata voua.Speram sa ne ajuti sa avem o comunitate mai mare si fericita.Te asteptam cu drag si pe tine alaturi de noi. Echipa Magic Under Siege
Seth Hawthorne Helena12
Administratori
Seth Hawthorne Olivia13
Moderators
Seth Hawthorne 072cap10
Seth Hawthorne Harry-16
forum gratuit

Seth Hawthorne 27174610
Seth Hawthorne Backgr23
0 puncte
Seth Hawthorne Backgr24
0 puncte
Seth Hawthorne Backgr25
0 puncte
Seth Hawthorne Backgr26
0 puncte
Seth Hawthorne 27-the10

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Seth Hawthorne

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Seth Hawthorne Empty Seth Hawthorne Lun Oct 17, 2011 11:49 am

Seth Hawthorne

Seth Hawthorne
Profesor
Profesor

Seth Hawthorne

Seth Hawthorne 600full-chris-pine_large

A QUOTE OR LYRICS IN ALL CAPITALS. MAKE SURE IT ISN'T TOO LONG.
Full name: Seth Hawthorne
Nickname: -
Date of birth: 9 decembrie 1987
Age: 24
Sexuality: Bisexual

OUT FOR THAT DREAM BUT SOMEHOW THE DARKNESS WAKES ME UP
Height: 185 cm
Weight: 72 kg
Hair color: blond
Eye color: albastri
Piercing & tatoos: kanjiul japonez de la "prieten" tatuat pe gat in partea stanga
Play by: Chris Pine

ALL THE TIMES I'VE BEEN BROKEN I STILL RUN RIGHT BACK FOR MORE
Likes:
~tehnologia
~astronomia
~branza
~dulciurile
~inaltimile
~vajthatul
Dislikes:
~ierbologia
~oamenii limitati si care ar recurge la orice pentru a-si indeplini scopurile
~rozul
~uniformele de la Hogwarts
Weaknesses:
~vechiul sau prieten
Habits:
~tuseste cand ceva nu-i convine
Fears: -
Secrets: Si-a ajutat prietenul devorator sa scape.
Personality:
Seth face parte din categoria persoanelor instabile. Din cauza zodiei de foc, tinde sa fie usor impulsiv, sa se enerveze prea repede si prea tare din mici lucruri sau sa faca uneori pe seful, desi imprejurarile nu-i permit. Nu este timid, e destul de sociabil si nu da inapoi in fata pericolului, misiunea lui fiind aceea de a face ce este corect. Este un om orgolios, puternic, uneori cam dur, dar ii place sa rada. Si este, de asemenea, destul de sensibil.

YOU'RE BOUND TO FEEL THE FLAME, BOUND TO FEEL THE FLAME
Hometown: Coventry, Anglia
Mother: Sarah Hawthorne, incuiata
Father: Raymond Hawthorne, incuiat
Animal: Un caine de talie mare pe nume Zeus
History:
Copilaria sa a fost una normala, ca a oricarui alt vrajitor cu parinti incuiati. A crescut in mediul oamenilor de rand, si-a descoperit puterile la 7 ani cand, de nervi, a spart ferestrele casei. Apoi a mers la Hogwarts si a urmat cursurile, imprietenindu-se cu un viperin. Acesta i-a devenit cel mai bun prieten, dar foarte tarziu Seth a aflat ca acesta era devorator. A decis sa-l apere pentru ca ii era prieten, dar acesta l-a tradat. De atunci, nu mai face decat ce e corect si incearca sa gandeasca pe cat posibil la rece, obiectiv.

THE PAIN, IT TURNS OUT I HAVEN'T LEARNED A THING
Real name: Delia
Real age: 17
Rpg:
Era obisnuit sa locuiasca in Londra, statuse aici cativa ani, locuia cu matusa lui, era mult mai aproape asa de gara, cand mergea la Hogwarts, decat sa faca asa un drum lung din Japonia si pana la scoala in fiecare an. Desi la matusa lui nu avea atatea lucruri ca acasa - nici ca ar fi incaput toate in locuinta femeii - se obisnuise asa si nici el nu era chiar asa rasfatat in ceea ce privea spatiul sau personal, chiar daca ii lipseau rafturile mari pline cu parfumuri, jurnale mai vechi sau produse cosmetice si pentru par. Dar matusa lui avae grija de el si asta aprecia el cel mai mult.

Isi propusese in ultimii ani ca in vacante sa incerce mai multe tipuri de cafea, din moment ce ii placea asa mult. Isi nota fiecare lucru, fiecare detaliu inutil in jurnal, care era plin de tot felul de chichite, notite, hartiute si desene. Intra in bar si privi in jur, gasi o masa libera si se aseza. Dadu comanda pentru un tip de cafea pe care nu-l mai gustase niciodata, apoi isi scoase jurnalul din rucsacul micut pe care il purta la spate. Il cara peste tot cu el.

Ora 14.03. Am ajuns la Enrico Fermi's pub. Atmosfera e draguta, se vede ca e condus de un italian. Mi-am comandat cafea si deja i-am uitat numele.
Alte comentarii: Ma enerveaza pantalonii, sunt prea stramti, poate trebuia sa-i iau mai mari. "O sa imi faca fundul frumos" mi-am zis, cum sa nu.

Puse capacul la pixul bleu cu puf la capat, apoi inchise si jurnalul si le aranja pe amandoua sa stea langa el, fara sa atraga atentia. Simtea ca picioarele nu ii puteau "respira", asa ca se ridica putin si mai trase de pantaloni. Ii placuser atat de mult, incat trebuia sa-i ia. Pana la urma, luceau putin si erau negri.

http://www.thewizardsrebellion.forumgratuit.ro

2Seth Hawthorne Empty Re: Seth Hawthorne Mar Oct 18, 2011 9:37 am

Emma Jane Delacroce

Emma Jane Delacroce
Profesor
Profesor

Acceptat!

https://magic-under-siege.forumgratuit.ro

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum